VÝSLEDKY KMK 4.11.2017

přidáno: 6. 11. 2017 2:02, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 6. 11. 2017 2:03 ]


MUŽI (Okresní přebor, 14.)
KMK Zubr Přerov - TJ Spartak Lipník n.B. 3 : 2 (1 : 0)
Domácí: Klapal, Pořízek, Goldemund Lukáš, Kopřiva, Přikryl, Fikr (56. Kobliha, 90. Sekanina), Goldemund Roman (K), Hradilík, Kolomazník, Řezníček (90. Kolář), Číhal trenér Karel Josl
Branky: Hradilík (39.), Fikr (54.), Goldemund Roman (87.)
Hosté: Jakubík, Rouček (K), Procházka, Tomík (64. Dvořák), Proček, Charvát, Ferenc Robert, Vlasák, Lyko, Šatánek, Vlček (46. Ferenc Zdeněk)
Branky: Ferenc Robert (68.), Ferenc Zdeněk (75.)
ŽK: Tomík (38.), Rouček (55.), Jakubík (63.)
Rozhodčí: Sečka, Chuda, Menšík

INFORMACE VEDENÍ KLUBU (aktualizováno)

přidáno: 30. 10. 2017 2:24, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 6. 11. 2017 2:01 ]

Rozpis tréninků do haly v Předmostí:

Pondělí: 

              Mladší přípravka  od 17:00 do 18:15 hod

              Starší žákyně        od 18:15 do 19:30 hod

Úterý :    

              Starší přípravka   od 17:00 do 18:15 hod

               Muži                     od 18:15 do 19:30 hod  (do konce listopadu)

Čtvrtek:

               Starší přípravka    od 17:00 hod do 19:00 hod

               + Mladší přípravka

               + Benjamínci

Pátek:     

              Benjamínci + brankáři  od 17:00 do 18:00 hod

              Starší žákyně               od 18:00 do 19:00 hod


Tréninky budou na ZŠ v Předmostí

Dále mladší žáci mají možnost trénovat ve škole na Kopaninách a to v pondělí od 16:30 do 17:30 hod  a ve středu od 16:00 do 17:00 hod  (trenér Robert Rozsypal )



STK ruší 1. kolo starších žáků, 11. kolo mladších žáků sk. „A“ a „B“, 1. kolo starší přpravky sk. „A“ a „B“ a 1. kolo mladší přípravky sk. „A“ a „B“.

Soutěže mužů se hrají dle RS 2017/2018 a termínové listině podzim 2017/2018.

Okresní přebor starších žáků odložené 1. kolo se odehraje 8. 4. 2018.

Okresní přebor starších přípravek sk. „A“ a sk. „B“ odložené 1. kolo se odehraje 8.4.2018.

Okresní přebor mladších přípravek sk. „A“ a sk. „B“ odložené 1. kolo se odehraje 8.4.2018.

Okresní přebor mladších žáků sk. „A“ a sk. „B“ odložené 11. kolo se odehraje 1.4.2018.

VÝSLEDKY KMK 29.10.2017

přidáno: 30. 10. 2017 2:23, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 30. 10. 2017 2:23 ]

MUŽI (Okresní přebor, 14.)
TJ Sokol Opatovice - KMK Zubr Přerov 4 : 2 (2 : 0)
Domácí: Symerský, Stáhala, Pala (K), Ponížil, Strnadel, Bělík, Vymětalík, Zela, Kurfürst, Krutil (70. Sigmund), Koláček (63. Hostaša), trenér Michal Koláček
Branky: Bělík (5. 11. 66.), Strnadel (50.)
Stáhala (72.), Ponížil (85.)
Hosté: Klapal, Kobliha, Goldemund Lukáš, Kopřiva, Přikryl, Matulík, Goldemund Roman (K), Hradilík, Jurečka, Řezníček, Číhal, trenér Karel Josl
Branky: Přikryl (69.) Goldemund Lukáš (70.)
ŽK: Goldemund Roman (75.)
Rozhodčí: Beran, Kouřílek, Škrobánek

KMK NA LIGOVÉM TRÁVNÍKU (aktualizováno)

přidáno: 25. 10. 2017 9:22, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 31. 10. 2017 9:13 ]

V soutěžním utkání nejvyšší fotbalové soutěže ČR se objevili na ligovém trávníku vybraní fotbalisté KMK Zubr Přerov. 

Měli jste možnost je vidět jako doprovod hráčů před utkáním SK Sigma Olomouc - SK Teplice v sobotu 28.10.2017 v 17:00 hod

Tady jsou fotografie z přípravy a ze samotného zápasu (autor Jiří Konvičný)
 

 







VÝSLEDKY KMK 17.-22.10.2017

přidáno: 25. 10. 2017 9:15, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 25. 10. 2017 9:15 ]

MUŽI (Okresní přebor, 14.)
KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Hustopeče 1 : 3 (0 : 1)
Domácí: Klapal, Pořízek, Goldemund Lukáš, Kopřiva (72. Kobliha), Přikryl, Goldemund Roman (K), Hradilík, Kolomazník, Řezníček, Číhal, Raška, trenér Karel Josl
Branky: Hradilík (7.)
Číhal (76.), Raška (88.), Goldemund Roman (88.)

Hosté: Kolář, Bezděk, Horák, Řepa, Zlámal, Hajlman, Macháň, Dorazil, Blažek, Kolář, Heger
Branky: Kolář (51. 66.) Řepa (56.)
ŽK: Blažek (43.)
Rozhodčí: Lecián, Beran, Hausnerová

ŽÁCI starší (Okresní přebor, 10.)
KMK Zubr Přerov (dívčí tým) - TJ Spartak Lipník n.B. 2 : 2 (1 : 2)
Branky: Možíšová Natálie (33. 52.)
FK Brodek u Přerova - KMK Zubr Přerov (dívčí tým) 13: 1 (5 : 0)
Branky: Možíšová Natálie (48.)
ŽÁCI mladší (Okresní přebor, 7.)
SK Radslavice "B" - KMK Zubr Přerov 11: 5 (7 : 1)
Branky: Kupec Tomáš 4, Spilka Patrik
PŘÍPRAVKA starší (Okresní přebor)
volno
PŘÍPRAVKA mladší (Okresní přebor)
Slavoj Kojetín/Kovalovice - KMK Zubr Přerov 1 :21 (1 : 7)
Branky: Rybka Šimon (9), Joslová Ella (3), Zapletalová Nela (3), Němeček Matěj (2), Pavlík Richard (2), Vymazal Vilém, Jedinák Michal

VÝSLEDKY KMK 12.-15.10.2017

přidáno: 17. 10. 2017 4:25, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 17. 10. 2017 4:25 ]


MUŽI (Okresní přebor, 13.)
SK Bělotín - KMK Zubr Přerov 8 : 1 (3 : 0)
Domácí: Maštera, Haluzík (80. Mrázek), Žerávek (71. Grygar), Škrobánek, Zhydkov, Mucha (64. Vacula), Hýža, Hanák (73. Gajdoš), Malaník (58. Chlápek), Celnar (K), Smékal
Branky: Hýža (20. 47.), Malaník (26.), Celnar (44. 49. 78.), Chlápek (65.)
Hosté: Klapal, Kobliha, Goldemund Lukáš, Kopřiva, Přikryl, Goldemund Roman (K), Hradilík, Řezníček, Číhal, Sekanina (70. - ), trenér Karel Josl
Branky: Řezníček (74. vlastní), Hradilík (89.)
ŽK: Kopřiva (65.)
Rozhodčí: Bartl, Pospíšil, Hausnerová
ŽÁCI starší (Okresní přebor, 10.)
KMK Zubr Přerov (dívčí tým) - TJ Sokol Opatovice 0 :10 (0 : 5)
ŽÁCI mladší (Okresní přebor, 7.)
KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Horní Moštěnice 0 : 8 (0 : 4)
PŘÍPRAVKA starší (Okresní přebor)
KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Horní Moštěnice 6 : 7 (4 : 3)
Branky: Šípek Ondřej, Císař Filip, Jelínek Tomáš, Kupec Tomáš, Joslová Ella, Spilka Patrik
KMK Zubr Přerov - FC Želatovice 8 : 3 (2 : 2)
Branky: Kupec Tomáš (4), Spilka Patrik (3), Joslová Ella
PŘÍPRAVKA mladší (Okresní přebor)
KMK Zubr Přerov - 1. FC Viktorie Přerov "B" 11: 2 (6 : 0)
Branky: Němeček Matěj (3), Přikryl Matěj (3), Joslová Ella (2), Navrátil Tomáš (2), Spáčil Josef

VÝSLEDKY KMK 7.-8.10.2017

přidáno: 10. 10. 2017 9:03, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 10. 10. 2017 9:04 ]


MUŽI (Okresní přebor, 13.)
KMK Zubr Přerov - TJ Sokol Prosenice 0 : 2 (0 : 1)
Domácí: Samohýl (26. Spilka), Pořízek, Goldemund Lukáš, Kopřiva, Klapal (26. brankář), Goldemund Roman (K), Hradilík (64. Sekanina), Jurečka, Číhal, Řezníček, Raška, trenér Karel Josl
ŽK: Pořízek (43.), Jurečka (51.), Raška (56.)
Hosté: Přibyl, Richter, Skopalík (46. Šulák), Dočkalík, Kiss, Schimitzek, Vychodil, Švedík, Kašpařík (K), Skála, Faltýnek
Branky: Vychodil (44.), Skála (86.)
ŽK: Richter (31.), Kašpařík (55.)

Rozhodčí: Votava, Koláček, Pospíšil


ŽÁCI starší (Okresní přebor, 10.)
Říkovice - KMK Zubr Přerov (dívčí tým) 9 : 0 (3 : 0)
ŽÁCI mladší (Okresní přebor, 7.)
volno
PŘÍPRAVKA starší (Okresní přebor)
TJ Sokol Čekyně - KMK Zubr Přerov 8 : 3 (3 : 3)
Branky: Petlach 2, Šípek
PŘÍPRAVKA mladší (Okresní přebor)
TJ Sokol Čekyně - KMK Zubr Přerov 0 :20 (0 :10)
Branky: Šimon Rybka 11, Ella Joslová 4, Vilém Vymazal 2, Matěj Kytlica 2, Nela Zapletalová 1


PŘÍPRAVKA A ŽÁCI DNES TRÉNUJÍ V HALE

přidáno: 6. 10. 2017 7:19, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 10. 10. 2017 3:20 ]

Starší i mladší přípravka bude dnes 10.10.2017 trénovat v tělocvičně ! 
Sraz je v 16:30 na hřišti a následuje přesun do tělocvičny ZŠ v Předmostí.

Žačky mají sraz v 18:00 již přímo v tělocvičně ZŠ v Předmostí.

Nezapomeňte na obuv do tělocvičny !!!

ELLA A NELA JEDOU DO BRNA

přidáno: 5. 10. 2017 5:43, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 5. 10. 2017 5:45 ]

Naše hráčky Ella Joslová (2009) a Nela Zapletalová (2008) dostaly pozvání na fotbalový kemp dívek do Brna v termínu 25.-27.10.2017



Hodně zdaru, děvčata ...

INFORMACE VEDENÍ KLUBU

přidáno: 3. 10. 2017 3:41, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 4. 10. 2017 6:21 ]

Starší i mladší přípravka bude v sobotu 7.10.2017 hrát v Čekyni - mladší v 10:30 hod, starší ve 12:30 hod.

Starší žáci (dívčí tým) pojedou v sobotu 7.10.2017 do Říkovic - zápas začíná ve 12:30 hod.

Muži přivítají v sobotu 7.10.2017 na domácím hřišti soupeře z nedalekých Prosenic - zápas začíná ve 15:00 hod.


Následují dva odložené zápasy přípravek ve středu a ve čtvrtek:

Starší přípravka odehraje domácí utkání proti soupeři z Horní Moštěnice ve čtvrtek 12.10.2017 v 16:30 hod.

Mladší přípravka odehraje domácí utkání proti soupeři z Vlkoše ve středu 11.10.2017 v 16:30 hod.


1-10 of 311

Comments