Aktuality‎ > ‎

Favorita jsme pouze potrápili

přidáno: 18. 4. 2011 2:08, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 18. 4. 2011 2:31 ]
Favorita se  nám sice podařilo pořádně potrápit, ale nakonec všechny body zůstaly domácím. Na tréninkovém hřišti v Želatovicích byl vyrovnaný zápas starších žáků rozhodnut několik sekund po zahájení druhého poločasu. Naše obrana nezachytila nástup domácích do druhé půle a z levé strany inkasovala jediný gól zápasu. Přitom první půle byla zcela vyrovnaná a góly mohly padat na obou stranách. V druhé polovině již ale měli navrch domácí, kterým stačilo pokrýt našeho hrotového útočníka. V situaci, kdy mezi ním a naší zálohou zela velká "díra", neměl šanci se proti kvalitní obraně prosadit. Může nás tak jen mrzet chvilková ztráta koncentrace při zahájení druhé půle, která nás stála cenný bod. Zůstáváme se 24 body na 11. místě. Naši nejbližší sousedé v tabulce Kostelec a  Hrabišín v tomto kole remizovali, což nám stále dává šanci se v příštích kolech posunout v tabulce nahoru.

FC Želatovice - KMK Přerov 1 : 0  ( 0 : 0 )

Mladší žáci na domácí rovněž nestačili a domů si přivezli želatovickou  "rukavici".

FC Želatovice - KMK Přerov 5 : 0