Aktuality‎ > ‎

JEN TAK DÁL ...

přidáno: 9. 5. 2011 0:23, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 9. 5. 2011 23:33 ]
V uplynulém týdnu jsme absolvovali dva domácí místrovské zápasy proti soupeřům, kteří jsou v tabulce za námi. Přesto ani v případě Velkého Týnce ani Nových Sadů nešlo o slabé soupeře. Spíše naopak. Naši starší žáci v obou zápasech doslova vydřeli nejtěsnější vítězství 1 : 0. Zejména proti Velkém Týnci to byla opravdová "Anglie". V době, kdy fanoušci již byli smířeni s bodem, naši kluci to nevzdávali a fotbalová štěstěna se jim odměnila. Rozhodující branka padla 20 sekund po uplynutí normální hrací doby - rozhodčí nechával dohrát poslední akci zápasu a naši silou vůle, dotlačili míč za brankovou čáru. Je zřejmé, že náš tým jde nahoru jak herně tak i takticky. Připočteme-li pohodu a týmového ducha, vychází nám 3. místo v "jarní" tabulce a po nevydařeném podzimu postup o tři příčky v celkovém pořadí soutěže.

KMK Přerov - TJ Sokol Velký Týnec 1 : 0 ( 0 : 0 )
branky: Grepl

KMK Přerov - FK Nové Sady                 1 : 0 ( 1 : 0 )
branky: Grepl

Díky šestibodovému zisku jsme se v tabulce vyhoupli na 8.pozici a na dosah máme 6. místo v tabulce. Dva soupeři před námi mají jen o 3 body více, ale výrazně horší skóre. Opatovice (6.) v příštím kole hostí Velký Týnec a Slatinice (7.) jedou do Želatovic. Naši jedou v neděli 14.5.2011 na hřiště posledního Brodku u Přerova. Pokud zápas nepodcení, mají velkou šanci vylepšit svou pozici v tabulce. Nezanedbatelná je rovněž možnost vylepšení brankového skóre. 

A pokud se podíváme  na bilanci jen jarních zápasů starších žáků, tabulka by vypadala takto:Do konce sezóny zbývá ještě odehrát 6 zápasů. O týden později - v sobotu 21.5.2011 přivítáme doma Opatovice,  hned následující středu 25.5.2011 jedeme do Chomoutova (odpoledne) a pak už nás v sobotu 28.5.2011 čeká výlet k nejvzdálenějšímu soupeři do Jeseníku. Následuje poslední domácí zápas v sobotu 4.6. proti soupeři z Nemilan a poslední mistrovský zápas této sezóny odehrajeme v neděli 12.6. na hřišti v Kostelci


Mladší žáci ze dvou domácích zápasů vytěžili pouze 3 body a jsou stále sedmí. Na šestý Chomoutov ztrácejí 2 body.

KMK Přerov - TJ Sokol Velký Týnec 6 : 1

KMK Přerov - FK Nové Sady                 1 : 9

Comments