Aktuality‎ > ‎

Uhájíme sedmou příčku v tabulce ?

přidáno: 31. 5. 2011 13:20, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 31. 5. 2011 13:33 ]
V Jeseníku jsme dostali lekci v nasazení a bojovnosti. Hráči soupeře (s nižším věkovým průměrem) nebyli herně o tolik lepší, ale zaskočili naše důsledným napadáním a rychlým přistupováním k hráčům s míčem.

Na hřiště druhého týmu tabulky přijeli starší žáci opět oslabení, pouze s jedním hráčem na střídání.  Do branky se při zranění Dominika Jurdy vrátil "ztracený syn" Daniel Vlček. A chytal velmi dobře. Bohužel hned při první obdržené brance se zranil i on a zápas dokončil jen s velkým přemáháním. Velkým otazníkem tak pro trenéry v posledních dvou kolech zůstává obsazení brankářského postu.

Naši chtěli v Jeseníku hrát svoji hru, ale soupeř jim k tomu nedal možnost. Útočníci soupeře napadali naši rozehrávku hluboko na naší polovině a neustálým tlakem na míč si vynucovali chyby, které nakonec vedly ke všem jejich gólovým úspěchům. První branku vstřelil Jeseník po rohovém kopu a zmatcích v naší obraně při řešení této standardní situace. Hned vzápětí se nám podařilo stav srovnat po individuální akci Dana Grepla. Ale to bylo z naší strany vše. Přišla další chyba v rozehrávce a nepokrytý útočník skóroval do prázdné branky. Poločas skončil 2 : 1 pro Jeseník. A obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Padl však už jeden gól - a opět do naší sítě. A opět po chybě naší obrany.

Jeseník "B" - KMK Přerov     3 : 1 ( 2 : 1 )
branky: Grepl

Dvěma prohrami po sobě jsme se připravili o možnost zaútočit na 6.místo v tabulce. Slatinice mají před námi čtyřbodový náskok a v posledním kole hrají na hřišti posledního Brodku. Jsme tedy na sedmém místě, ale můžeme klidně skončit až devátí. Dvě kola před koncem se situace vyvinula tak, že týmy na 7.-9.místě mají shodný počet bodů 42 bodů. Díky skóre máme sice nejlepší výchozí pozici, ale jakákoliv bodová ztráta může znamenat propad. V sobotu hostíme doma právě Nemilany (9.) v přímém souboji o sedmou příčku. Další přímý protivník - Opatovice - hraje již ve středu doma proti týmu Hluboček.  Karty jsou rozdány tak, že definitivně se o sedmém místě rozhodne až v posledním kole - Opatovice jedou do Němčic, Nemilany hostí Prostějov a naši jedou do Kostelce.

Mladší žáci v Jeseníku rovněž prohráli. I přes druhý devítigólový příděl zůstávají na sedmém místě.

Jeseník "B" - KMK Přerov     9 : 3
Comments