Aktuality‎ > ‎

VÝHRA V CHROPYNI

přidáno: 14. 3. 2012 2:33, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 14. 3. 2012 2:33 ]
Ve čtvrtek 8.3.2012 odehráli starší žáci další ze série přípravných zápasů. Tentokrát do Chropyně odjeli jen s devíti hráči základního kádru. Post gólmana na obou stranách proto zaujali místní brankáři a v poli nám vypomohl Patrik Janalík, hrající za mladší žáky. V nefotbalovém počasí za občasného sněžení jsme první půli vyhráli 2:0, když obě branky si připsal Pavel Struška. Druhá půle byla vyrovnanější. Domácí snížili na 2:1, ale konečné skóre 3:1 stanovil svým gólem Stanislav Hradilík. Celkově byl k vidění nepříliš pohledný fotbal bez potřebného nasazení a se spoustou nepřesností. Výhra sice potěší, ale v tomto případě by neměla být přeceňována. Hned v prvním jarním kole nás totiž čeká nejtěžší soupeř krajské soutěže - FK Nemilany -  a ten nám jistě bude chtít oplatit loňskou porážku. Výhra by jej totiž vrátila na první místo v tabulce.

FK Chropyně - KMK Zubr Přerov     1 : 3 ( 0 : 2 )
branky: Struška 2, Hradilík