Aktuality‎ > ‎

BODY Z VELKÉHO TÝNCE

přidáno: 16. 4. 2012 3:41, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 16. 4. 2012 3:41 ]
V neděli 15.4.2012  se uskutečnilo další kolo KS žáků sk."A"  ve Velkém Týnci.

Proti našim starším žákům nastoupili vzrostlí hráči a tak naši hráči měli na začátku trochu respekt. Trenér je uklidnil s tím, že se mají soustředit na hru a ostatní přenechat divákům. Poločas skončil 1 : 0 v náš prospěch, když branku vstřelil Michal Koutný po samostatné akci v pokutovém území. Naši dál hráli trpělivý kombinační fotbal a hned na začátku druhého poločasu po levé straně pěknou akci zakončil Roman Goldemund na 2 : 0. Třetí branka padla po střele a  odraženém balonu od soupeřova brankáře kde byl včas a na správném místě Jirka Skácel a dorazil na 3 : 0. Čtvrtá branka padla po standardní situaci, když Vojta Skopal krásnou střelou z 25m trefil do šibenice. Pátá branka , která byla po jednoduché  a krásné kombinaci ,kde na jeho konci se uvolnil Kuba Hradil a střelou z pokutového území pod břevno skóroval na 5 : 0. Trenér pochválil hráče za provedenou hru , za to že nedovolili soupeři nám vstřelit branku a tím udrželi opět čisté konto. Hráči z mladších žáků Jiří Skácel a Patrik Janalík  odvedli velice slušný výkon a tím se zařadili mezi starší žáky.

Velký Týnec    -    KMK Zubr Přerov        0 : 5     ( 0 : 1 )
branky: Koutný, Goldemund, Skácel, Skopal, Hradil

Mladší žáci v Velkém Týnci rovněž vyhráli poměrem 4 : 2.

Velký Týnec    -    KMK Zubr Přerov        2 : 4