Aktuality‎ > ‎

JARNÍ ÚNAVA POKRAČUJE ... (?)

přidáno: 16. 5. 2012 7:57, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 24. 5. 2012 13:55 ]
Přesto, že se blíží konec května, naši starší žáci jakoby stále ještě prožívali jarní únavu. Výsledky sice stále mají - na jaře neztratili ani bod - ale pohoda se z týmu vytrácí.  Je to vidět i na herním projevu. Hráčům chybí dřívější nadšení a radost ze hry. Proti týmům z konce tabulky, které jsme na podzim bez problémů poráželi, se trápíme: Brodek - 1:0 (na podzim venku 6:0), Slatinice - 2:0 (na podzim doma 6:0), Červenka - 5:1 (na podzim venku 16:0 !).  Před trenéry je tedy nelehký úkol - znovu do mužstva přinést klid, pohodu a radost ze hry - kvůli tomu se fotbal hraje. Pro většinu hráčů je tato sezóna poslední v žákovské kategorii a mají-li pokračovat jako dorostenci, měl by je fotbal především bavit. 

Domácí trápení s Červenkou ve středu 23.5.2012 zachránil kapitán Michal Koutný, který svými 4 góly zařídil zisk tří bodů, jednu branku přidal Radek Matulík.

Starší žáci 
KMK Zubr Přerov - SK Červenka        5 : 1    ( 2 : 0 )
branky: Koutný 4, Matulík

Mladší žáci podobné problémy neřeší a již v příštím kole se mohou za určitých podmínek stát mistry krajské soutěže (druhý Chomoutov hostí čtvrtou Náměšť). Svého soupeře z Červenky smetli desetibrankovým rozdílem.

Mladší žáci 
KMK Zubr Přerov - SK Červenka        10 : 0 

Comments