Aktuality‎ > ‎

MLADŠÍ DOROST V ČECHOVICÍCH UHRÁL REMÍZU

přidáno: 26. 8. 2012 10:21, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 26. 8. 2012 10:45 ]
V neděli 26.8.2012 odehráli mladší dorostenci druhé mistrovské utkání krajského přeboru na hřišti soupeře v Čechovicích.

Vzhledem k absenci tří kmenových hráčů nám v utkání pomohli Vít Rytíř a Dominik Kubíček, kteří však měli v nohách náročné utkání staršího dorostu a také Vilém Dyčka z "A" mužstva mladšího dorostu.

Hned při první akci soupeře po zahájení utkání došlo k situaci, která předznamenala celý průběh utkání. Závar, který vznikl po špatné komunikaci mezi stopery a gólmanem hned v první minutě, pro nás ještě dopadl dobře, ale v dalším průběhu utkání se souhra v obraně ukázala jako nejslabší místo.Přitom jsme začali velice dobře. Již v páté minutě utekl po pravé straně Koplík a střelou z hranice šestnáctky překvapil domácího brankáře Kišku - 0:1. Po dalších pěti minutách jsme již vedli o dvě branky, když (ne)povedený centr Kubíčka z levé strany opět zapadl za záda gólmana domácích. Následovala však nešťastná čtvrthodina, v níž domácí otočili vývoj utkání. Začalo to v 16.minutě nešikovností při vlastní rozehrávce. Raškovi při přebírání přihrávky na hranici vlastní šestnáctky na nerovném terénu odskočil míč a odrazil se na jeho ruku. Rozhodčí velmi necitlivě na doporučení domácího asistenta na čáře za tento přestupek nařídil pokutový kop. Wolker jej bezpečně proměnil a snížil náš náskok na jedinou branku. Ve 22.minutě vyrovnal stav utkání náš obránce Dostál, když při  pokusu o malou domů přehlavičkoval vlastního brankáře. O čtyři minuty později po chybě ve středu hřiště dostal ideální přihrávku Bílý a pohodlně skóroval. Domácí vedli 3:2 a zmatky v naší obraně pokračovaly. V 38.minutě další nedorozumění mezi obranou a gólmanem využil Hluštík a uzavřel skóre první půle na 4:2.

Po bouři v kabině jsme druhou půli začali podstatně lépe a již pět minut po přestávce z přímého kopu snížil Skopal na 3:4. Poté jsme již byli lepším týmem. Chyběla však mezihra a klid v zakončení. Několikrát jsme sice ohrozili brankáře domácích ale naše střely neměly ani přesnost ani potřebnou razanci. Kýženého vyrovnání jsme dosáhli v 56.minutě, když na pravé straně u brankové čáry zabojovali Ilík s Koplíkem. Důraz před brankou se pak vyplatil Hradilíkovi, který polovysoký centr hlavou usměrnil k tyči. Náš tlak pokračoval a nervozita se stupňovala. Velkou měrou k ní přispěli i vulgární a neobjektivní příznivci domácích. Hra se přitvrdila a po nevybíravém zákroku na našeho kapitána Koutného (bez míče) rozhodčí udělil žlutou kartu Mlčochovi. Zároveň však obdržel žlutou za nemístné komentáře i Goldemund. V dalších minutách jsme měli několikrát na kopačkách i vítězství. Ve slibně se vyvíjejících akcích nám však chyběl důraz při zakončení nebo jsme si nedokázali pohlídat ofsajdovou pozici. I domácí několikrát zahrozili z nakopávaných míčů a dalších nedorozumění v naší obraně nebo ze standardních situací, při nichž měli ve vzduchu převahu. Čtyři minuty před koncem ještě dostal žlutou kartu Raška. Zatímco domácí byli nakonec s remízou nakonec spokojeni, z naší strany jde spíše o ztrátu dvou bodů.

TJ Sokol Čechovice     -    KMK Zubr Přerov 4 : 4 ( 2 : 4 )
branky:
domácí: Wolker 2, Bílý, vlastní
hosté:  Koplík, Kubíček, Skopal, Hradilík

Jak šly branky:
 5' 0:1 Koplík - střela po úniku z pravé strany
10' 0:2 Kubíček - (ne)povedený centr
16' 1:2 Wolker z penalty (diskutabilní ruka Filipa Rašky)
22' 2:2 vlastní branka Dostála hlavou (připsaný Wolkerovi)
26' 3:2 Bílý po naší chybě ve středu hřiště
38' 4:2 Hluštík po chybě v komunikaci obrany a gólmana
45' 4:3 Skopal - přímý kop
56' 4:4 Hradilík hlavou k tyči po centru Koplíka

Napomínání:
64' ŽK Mlčoch (faul)