Aktuality‎ > ‎

SLABÝ VÝKON V ČERNOVÍRU

přidáno: 9. 10. 2012 6:00, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 9. 10. 2012 14:09 ]
V sobotu 6.10. remizovali mladší dorostenci na hřišti Slovanu Černovír. Dá se diskutovat o tom, zda se jedná o bodovou ztrátu nebo zisk. Naši hráli v jedenácti (bez náhradníků) a v obraně nastoupil zdravotně ne úplně fit Pavel Dostál. Jediným hráčem, který po našem bezkrevném výkonu zaslouží pochvalu je brankář Patrik Schwan, který tváří v tvář útočníkům domácích zneškodnil dvě jasné gólové šance a velkou měrou se tak zasloužil o zisk bodu.

Takticky mnohem lépe zvládli utkání domácí. Před svojí brankou nás téměř k ničemu nepustili a sami hrozili z brejkových situací. Naši sice po většinu utkání drželi míč, ale chyběl pohyb a moment překvapení. Jedinou  šanci v první půli měl z přímého kopu Skopal, jehož krásnou střelu však brankář domácích bravurním zákonem zlikvidoval. První poločas skončil bez branek, ale hned na začátku druhé půle naše obrana pustila domácího útočníka samotného před brankáře Schwana. Ten si sice na míč sáhl, ale nepovedená střela smolně skončila za jeho zády. Naše obrana opakovaně propadala a do podobné situace se domácí dostali ještě pětkrát (!). Dvě z nich v ostrých soubojích na hranici zranění zachránil Patrik Schwan a třikrát soupeřovi útočníci k našemu štěstí netrefili bránu. Našim se náhodně podařilo vyrovnat v samém závěru, když po přímém kopu z levé strany vysoký míč Filipa Rašky zapadl za záda domácího brankáře.

TJ Slovan Černovír - 1. FC Viktorie Přerov "B"         1 : 1 ( 0 : 0 )
branky: Raška

Sestava: Schwan - Matulík, Dostál, Skopal, Raška - Struška, Koutný, Goldemund - Koplík, Hradilík - Ilík, trenér: Karel Josl.

Soupeři v čele tabulky nám po tomto zápase odskočili. Máme sice o zápas méně, ale na druhou Mohelnici ztrácíme 4 body a na první Čechovice již 7 bodů. Za námi se na dohled drží s pětibodovou ztrátou Slovan Černovír.