Aktuality‎ > ‎

DALŠÍ REMÍZA

přidáno: 14. 10. 2012 13:57, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ Aktualizováno 14. 10. 2012 14:03 uživatelem Fotbal Prerov ]
V neděli 14.10.2012 přivítal mladší dorost na hřišti v Předmostí tradičního rivala z Čechovic. Do brány se poprvé v této sezóně postavil Dominik Jurda (Patrik Schwan střídal hráče v poli). Naši se snažili hrát kombinační fotbal, ale v první půli příliš často chybovali. Nedůrazné a nepřesné přihrávky mnohdy pomáhaly soupeři v zahajování nebezpečných akcí. V 18. minutě zápasu šel útočník hostí důrazně za slabou přihrávkou Skopala směrem na našeho brankáře. V přímém souboji v pokutovém brankář-útočník šli oba do souboje nohou, oba míč minuli, ale útočník přepadl přes nohy našeho gólmana. Rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop. Míč si postavil kapitán domácích, ale Dominik Jurda v bráně se vyznamenal a jeho střelu vyrazil. Naše obrana bohužel opět zaspala a nechala z dorážky pohodlně skórovat dobíhajícího Bílého. S jednogólovým mankem jsme odcházeli i do šaten. Po přestávce začali naši lépe a soupeře zatlačili před jeho pokutové území. V 52. minutě se nám podařilo srovnat skóre, když centr Skopala z levé strany proměnil nechytatelnou hlavičkou ve vyrovnávací branku Hradilík. Náš tlak pokračoval, ale i když jsme v závěru utkání měli ještě několik šancí, další branka již nepadla a zápas skončil další remízou - na podzim již naší čtvrtou.

1.FC Viktorie Přerov "B" - TJ Sokol Čechovice        1 : 1        ( 0 : 1 )
branky: domácí-Hradilík, hosté-Bílý
ŽK: hosté-Bontempo

Sestava: Jurda - Matulík, Dostál, Skopal, Raška - Koplík, Struška, Koutný, Goldemund - Ilík, Hradilík, střidal: Schwan, trenér: Karel Josl.