Aktuality‎ > ‎

PODZIM JSME ZAKONČILI VÍTĚZSTVÍM V NEMILANECH

přidáno: 13. 11. 2012 5:27, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 13. 11. 2012 5:54 ]
Poslední podzimní mistrovské utkání sehráli mladší dorostenci v sobotu 10.11.2012 v Nemilanech. Za nemocného kapitána Koutného a časově dezorientovaného Matulíka zaskočili Roman Klimek a Martin Bielko. Na hřišti v Nemilanech jsme mnoho pěkného fotbalu neviděli. Spíše se to blížilo tomu, čemu  fotbaloví diváci říkají "holomajzna". Bylo to dáno částečně nepříznivým počasím (velký vítr) a částečně se na tom podepsal v Nemilanech již tradičně velmi nekvalitní terén. Právě na tomto terénu vynikly problémy při práci s míčem, takže pěkných fotbalových momentů bylo poskrovnu.

Až do 32. minuty se hrálo bez branek. Pak po přihrávce Dostála unikl obraně domácích po pravé straně Ilík. Jeho centr do šestnáctky sice brankář zachytil, ale podcenil dobíhajícího Klimka, který svým důrazem zařídil první branku zápasu. A hned o minutu později zvýšil naše vedení samotný Matouš Ilík, když proměnil přihrávku Strušky ve druhý gól. To však bylo na dlouhou dobu vše. Další branky padaly až v poslední desetiminutovce. V 70. minutě skóroval znovu Klimek po přihrávce velmi dobře hrajícího Pavla Strušky. A v 74.minutě vstřelil naši poslední branku Hradilík po závaru v šestnáctce soupeře. Nemilanští už jen korigovali skóre z penalty za faul Goldemunda. V 76. minutě tak Hořava snížil na konečných 1 : 4. Nepříjemností dne bylo zranění stopera Vojty Skopala, který po ostrém souboji zápas nedohrál. Naštěstí se podezření na vážnější zranění nepotvrdilo a Vojta  bude brzy v pořádku.

FK Nemilany - 1.FC Viktorie Přerov "B"     1 : 4     ( 0 : 2 )
branky: domácí-Hořava, hosté-Klimek 2, Ilík, Hradilík

sestava: Schwan - Dostál, Skopal, Goldemund, Raška - Přehnálek, Struška, Koplík, Klimek - Hradilík, Ilík,  střídal: Bielko,  trenér: Karel Josl

Přezimujeme na třetím místě tabulky za Čechovicemi a Mohelnicí.