Aktuality‎ > ‎

"DOMÁCÍ" VÍTĚZSTVÍ V KONICI

přidáno: 7. 4. 2013 13:04, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 7. 4. 2013 13:22 ]
První jarní mistrovské utkání měli mladší dorostenci hrát v neděli 7.4.2013 na domácím hřišti. Vzhledem ke stavu našeho trávníku jsme se s konickými dohodli na tom, že tento zápas sehrajeme na jejich umělé trávě. V zápisu tedy figurujeme jako domácí tým, ale pořádajícím byl TJ Sokol Konice. V neděli 26.5. se role otočí (bude se hrát u nás, a domácími bude Sokol Konice).

Do utkání lépe vstoupili Koničtí a v prvních patnácti minutách měli mírnou převahu. Pak se naši uklidnili a převzali otěže zápasu do svých rukou. V 21.minutě po přesné přihrávce Hradilíka přehodil konického brankáře Pavel Struška - 1:0. Ale již o pět minut později provedl soupeř totéž našemu brankáři. Z levé strany obloučkem překonal brankáře Schwana konický Smékal - 1:1. Vzápětí se zajiskřilo mezi střelcem branky a Filipem Raškou a oba hráči byli napomenutí žlutou kartou. Další (tentokrát nespravedlivé) napomenutí následovalo ve 30.minutě, kdy dostal žlutou i Radek Matulík za čisté vypíchnutí míče útočníkovi soupeře. Jiskření pokračovalo a ve 32. minutě se dostal Hradilík do ostrého souboje s konickým brankářem, který vyběhl za hranici pokutového území. Rozhodčí citlivě ponechal výhodu a Roman Goldemund gólem do prázdné branky vrátil našim barvám vedení - 2:1. Hned po rozehrání jsme na zaskočeného soupeře znovu "vletěli" a stačila minuta a vedli jsme 3:1. Branku vstřelil Standa Hradilík a uzavřel tak skóre prvního poločasu. Hned po přestávce jsme soupeře znovu přitlačili a náš tlak v 41. minutě vyústil ve zvýšení náskoku na 4:1. Nahrával Goldemund a skóroval znovu Hradilík. Naši hráči nadále kontrolovali hru ale postupem času jejich sebevědomí vedlo ke ztrátě koncentrace a častějším chybám jak v defenzívě, tak při zakončování. Soupeři se po nedůslednosti naší obrany podařilo 7 minut před koncem Smékalem zkorigovat výsledek na konečných 4:2

1.FC Viktorie Přerov "B" - TJ Sokol Konice      4 : 2     ( 3 : 1 )
branky: domácí-Struška, Goldemund, Hradilík 2, hosté: Smékal 2
ŽK: domácí-Raška,Matulík, hosté-Smékal

sestava: Schwan - Dostál, Matulík, Skopal, Koutný, Raška - Koplík, Ilík, Struška, Goldemund - Hradilík,  trenér: Karel Josl