Aktuality‎ > ‎

MUŽI I DOROST ZATÍM STÁLE BEZ BODU.

přidáno: 17. 8. 2013 13:48, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 22. 8. 2013 3:06 ]
MUŽI V DOMAŽELICÍCH NEBODOVALI

Sokol Domaželice - KMK Zubr Přerov          3 : 1    ( 2 : 0 )

TĚSNÁ PROHRA DOROSTENCŮ V NEMILANECH

FK Nemilany - KMK Zubr Přerov                  2 : 1    ( 1 : 0 )

branky: domácí: Zdařil (11'), Šuba (47'), hosté: Matulík (81')
ŽK: domácí: Hořava (88'), hosté: Matulík (56')

Naši odehráli přijatelně pouze první půli. Tu, a možná celý zápas, rozhodla neproměněná šance Hradilíka, který šel v 19. minutě sám na brankáře, ale nedokázal jej překonat. Z následného rychlého protiútoku se domácí ujali vedení. Druhou rozhodující branku jsme inkasovali hned po přestávce, když naše obrana nechala na holičkách jinak dobře chytajícího gólmana Mazače. Ve druhém poločase ale naši odešli fyzicky, domácí byli pohyblivější, rychlejší i důraznější. V 56. minutě dostal po několika nesmyslných zákrocích Matulík žlutou kartu a v 65. minutě poskytl tentýž hráč domácím další možnost ke zvýšení náskoku, když opět hloupě fauloval v pokutovém území. V této situaci nás zachránil brankář domácích, který jako exekutor penalty vůbec netrefil naši branku. V závěru jsme se přece jen dostali více do hry a Matulík částečně odčinil svá pochybení, když devět minut před koncem po rychlém úniku po pravé straně přehodil brankáře a vstřelil náš jediný gól. Možností ke skórování jsme měli ještě několik, ale ani jednu z šancí jsme nedokázali využít. Soupeř závěr zvládl takticky lépe a tak jsme i ve druhém utkání odešli ze hřiště poraženi. Krajský přebor dorostu pokračuje v neděli 25.8. kdy v 10:00 hod přivítáme na domácím hřišti soupeře z Nových Sadů.