Aktuality‎ > ‎

ZÁPAS V OPATOVICÍCH ZNOVU ODLOŽEN

přidáno: 3. 10. 2014 3:19, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 13. 10. 2014 23:59 ]
Opatovičtí ztratili další body prohrou ve Velkých Losinách a z důvodu velké marodky požádali o další odklad utkání s námi. 

Odložený zápas v Opatovicích, který se měl odehrát v úterý 14.10. se tedy znovu odkládá - na čtvrtek 23.10.2014  15:00 hod 

Naši se tak mohou plně soustředit na další důležitý zápas v neděli 19.10. v Určicích. Zajímavostí je, že našeho sobotního domácího utkání proti Mohelnici se jako divák zúčastnil pozorovatel z tábora určických, což svědčí o tom, že náš nejbližší soupeř nic nepodceňuje a chce se na nás dobře připravit. Nechť je to pro naše hochy motivací vydat ze sebe v neděli to nejlepší, co v nich je. Držíme palce.


--- 3.10.2014 ----
Klíčový zápas podzimu v krajském přeboru  dorostu, který proti sobě svede první dva týmy tabulky - naše chlapce a tým FKM Opatovice/Všechovice - může napovědět, který z týmů má větší šanci na postup do divize. Konec sezóny je samozřejmě ještě v nedohlednu, ale již teď se začíná rozhodovat. Opatovičtí mají v tabulce o zápas méně, protože bylo odložen jejich zápas v Určicích a body ztratili zatím pouze remízou v Černovíru. Naši zatím bez ztráty bodu tabulku krajského přeboru vedou, ale zápas v Určicích je rovněž teprve čeká.

Zápas se měl odehrát tuto sobotu (4.10.) ale vzhledem k velké marodce na obou stranách bylo dohodnuto ODLOŽENÍ zápasu na netradiční termín - úterý 14.10.2014 v 16:00 hod. 

Hrajeme na hřišti soupeře, takže pokud budou hráči potřebovat omluvenky do školy, ať se o ně přihlásí u paní Joslové.


Comments