Aktuality‎ > ‎

MAĎARSKO - NEZVLÁDLI JSME PENALTY

přidáno: 16. 7. 2012 3:16, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 25. 7. 2012 3:00 ]
KONEC VE ČTVRTFINÁLE S POZDĚJŠÍM VÍTĚZEM CELÉ SOUTĚŽE

V posledním zápase naší skupiny nejslabší tým MEZGA FC, kterému  již o nic nešlo a ani v případě vysoké výhry nemohl postoupit do play-off, překvapivě porazil TOPONÁR SC poměrem 4:0 a pomohl nám tak na druhé místo v tabulce. Ve večerním čtvrtfinále si tak zahrajeme proti třetímu mužstvu z B skupiny, což je KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BFLA - mládežnické mužstvo prvoligového maďarského týmuZápas začíná v 18:30 na hřišti MÚFÚ. 

KMK ZUBR PŘEROV    -    KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BFLA        1 : 1    ( 1 : 0 ),  na penalty 1:2 
branky: Filip Raška

Po první půli jsme proti fyzicky vyspělejšímu ligovému soupeři vedli brankou Filipa Rašky. Soupeř ale již v 5.minutě druhé půle srovnal na 1 : 1, když nás zaskočil rychlou rozehrávkou standardní situace. Po dramatickém průběhu utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně a o postupu rozhodl penaltový rozstřel ! V něm měli pevnější nervy domácí. Dominik Jurda sice jednu penaltu zlikvidoval, ale naši střelci neproměnili tři pokutové kopy a skončili tak své účinkování v Maďarsku ve čtvrtfinále.  Celkově zanechali v Maďarsku velmi dobrý dojem - ani v jednom zápase neodešli ze hry jako poražený tým.

Tým KAPOSVÁRI RÁKOCZI FC BFLA, který skončil ve své skupině až na třetím místě a přes náš celek přešel ve čtvrtfinále jen s velkým štěstím se nakonec stal celkovým vítězem turnajeV semifinále porazil vítěze naší skupiny chorvatský NK GRANICAR vysoko 6:0  a ve finále si poradil s FC Makedonja GP rovněž jasným výsledkem 3:0.V prvním zápase na turnaji v Maďarsku hráli naši v pondělí 16.7.2012 s chorvatským soupeřem bez branek.
KMK ZUBR PŘEROV    -    NK GRANICAR "A"            0 : 0

Ani v druhém utkání našich nepadl žádný gól a naši jsou v tabulce zatím třetí se 2 body za dvě bezbrankové remízy.  
KMK ZUBR PŘEROV    -    SZE-FI LSE-Balatonlelle    0 : 0

V úterní podvečer naši sehráli dosud nejlepší zápas ale byla z toho opět jen remíza a zůstáváme třetí.
KMK ZUBR PŘEROV    -    TOPONÁR SC                      1 : 1
branky: Pavel Dostál

Ve středu ve 14:00 hod odehráli naši poslední zápas ve skupině proti asi nejslabšímu maďarskému týmu. Naši se konečně rozstříleli a zvítězili vysoko 4:0. O branky se podělili Stanislav Hradilík, Filip Přehnálek a Jakub Hradil, kterému po skvělé akci připravil gólovou šanci nejmladší hráč na hřišti Tomáš Otáhal. V tabulce skupiny jsme bez prohry s 6 body a skóre 5:1.
KMK ZUBR PŘEROV    -    MÉZGA FC                            4 : 0    ( 3 : 0 )
branky: Stanislav Hradilík 2, Filip Přehnálek, Jakub Hradil

Ve čtvrtek pak začíná play-offZápasy čtvrtfinále si zahrají první 4 týmy - vypadne tedy jen poslední ze skupiny. Dále se bude hrát vyřazovacím způsob dle umístění - křížem - proti týmům z druhé skupiny U15 (tam jsou kromě Chorvatů a Maďarů také Makedonci). Tabulka je v této chvíli docela zamotaná. Naši již nemohou skupinu vyhrát ani neskončí poslední. Nejpravděpodobnější je nyní třetí místo ve skupině. K lepšímu umístění by nám mohla pomoci jen bodová ztráta týmu TOPONAR SC v zápase proti MÉZGA FC. Dobré umístění v tabulce skupiny znamená lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů (slabšího soupeře z druhé skupiny). 

Vyřazovací boje proběhnou ještě tentýž den večer (od 18:30, resp. 19:00 hod). Pro čtvrtfinále máme výhodu, že již dnes máme všechny zápasy za sebou a můžeme tedy až do zítřejšího večera odpočívat a relaxovat.

Výsledná tabulka naší skupiny:

SKUPINA "B" U15 

Ve skupině B již jsou všechny zápasy odehrány. Vítězem skupiny je "B" tým chorvatského NK GRANICAR (s "A" týmem jsme v naší skupině remizovali),  druhý je FC Makedonija GP, třetí  domácí KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BFLA posledním postupujícím je maďarský KAPOSFÜRED. Nejpravděpodobnějším soupeřem našich tedy je makedonský celek FC Makedonija GP. Definitivně budeme soupeře pro čtvrtfinále znát nejpozději ve čtvrtek ve 14:00 hod. 
V pátek 19.7.2012 ve 14:00 začne první semifinálový zápas (druhý začíná na jiném hřišti o půl hodiny později).

A v sobotu 20.7.2012 v 11:00 by měl začít finálový zápas naší kategorie U15.

Comments