Aktuality‎ > ‎

Výsledky 13.9.2009 - Čechovice, Němčice

přidáno: 21. 9. 2009 9:35, autor: Stanislav Hradilík

V neděli 13.9.2009 bojovali naši žáci o mistrovské body v Čechovicích u Prostějova. Ze hřiště soupeře si vezeme 3 body za vítězství mladších žáků. Starší žáci sahali po bodu, ale v samém závěru utkání o něj nakonec přišli.

I tentokrát se v kategorii starších žáků jednalo o vyrovnaný a napínavý zápas. Naši chlapci pět bojovali jako lvi a již se zdálo, že tentokrát urvou soupeři alespoň bod. Za stavu 3 : 3 však neodolali závěrečnému tlaku soupeře, který pár vteřin před koncem vstřelil rozhodující a vítězný gól. Naše branky zařídily opory mužstva Pavel Struška (2) a Radek Matulík. Starší žáci se stále drží na 11. místě v tabulce o 3 body za Slatinicemi. Za nimi jsou Němčice, Náměšť a Tovačov.

KMK Přerov  - TJ Sokol Čechovice    3 : 4
Branky: Pavel Struška (2), Radek Matulík
Mladší žáci sice nepodali v Čechovicích úplně stoprocentní výkon, ale i ten nakonec stačil na vítězství 3 : 1. Potvrdili tak své první místo v tabulce a i když obdrželi první branku, i nadále vedou soutěž bez ztráty bodu a skórem 33 : 1. O branky se postarali dva Vojtové - Skopal a Koplík.

KMK Přerov  - TJ Sokol Čechovice    3 : 1
Branky: Vojta Skopal (2), Vojta Koplík
 
 
Přípravka sehrála v sobotu 12.9.2009 mistrovská utkání v Němčicích. Starší přípravka oba své zápasy vyhrála, mladší nechali v Němčicích všechny body domácímu týmu.
 
KMK Přerov "A" - Němčice "A"      3 : 2
Branky: Pavel Fojtík, Tomáš Otáhal, Jakub Markovič
 
KMK Přerov "A" - Němčice "B"      2 : 0
Branky: Tomáš Otáhal, Jakub Markovič
 
KMK Přerov "B" - Němčice "A"      0 : 8
 
KMK Přerov "B" - Němčice "B"      1 : 14
Branky: Matěj Ševčík
 

Comments