Aktuality‎ > ‎

Výsledky 14.6.2010 - Opatovice/Všechovice

přidáno: 21. 6. 2010 2:16, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 21. 6. 2010 2:18 ]

V pondělí 14.6.2010 jsme v dohrávce 23. kola krajské soutěže žáků přivítali na domácím hřišti žáky z FKM Opatovice - Všechovice

Starší žáci soupeře jsou v tabulce jen o jeden bod před námi, a tomu odpovídal i obraz hry - viděli jsme velmi vyrovnaný boj o 9. příčku.

Naši nastoupili k zápasu oslabeni o některé klíčové hráče - chyběl Radek Matulík, Pavel Struška i Daniel Grepl.

Přesto jsme zejména v první půli sledovali dobrý fotbal plný nasazení, kterému chybělo jen jedno - góly. Po bezbrankovém poločase rozhodl úvod druhé

půle zápasu. Dvě zaváhání v obraně znamenaly dvě rychlé a laciné branky do naší sítě. Stále však bylo o co bojovat - zejména, když nám soupeř nabídl dvě skvělé

možnosti ke snížení náskoku. Nejprve rozhodčí nařídil pokutový kop za faul na Matouše Ilíka. Míč si postavil Vojta Skopal, ale jeho slabou střelu doprostřed brány

gólman soupeře vyrazil a nepustil jej ani k dorážce. Chvíli nato zahráli hosté "malou domů" a rozhodčí nařídil nepřímý kop v pokutovém území. Nezvyklou příležitost jsme

však Matěj Klvaňa také nevyužil. V závěru pak hosté přidali ještě jednu branku a pojistili si tak deváté místo v tabulce. Naši zůstávají desátí.

KMK Přerov    -    FKM Opatovice-Všechovice    0 : 3    ( 0 : 0 )

V našich posledních zápasech se již stává tradicí, že v úvodu přijde rychlá a nečekaná branka. Naši starší žáci dali rychlé góly v Brodku i v Hlubočkách, mladší žáci

naopak dostali branku hned v úvodu zápasu v Hlubočkách. V pondělí jsme viděli, že se z toho nepoučili a ještě rychlejší branku jim doma

vstřelila kapitánka FKM Opatovice-Všechovice, když hned po rozehrání prošla od půlky hřiště až před brankáře a dostala hosty do vedení. Po zbytek zápasu se

sice hrálo jen na jedné půli hřiště, ale na stav se nijak výrazně neměnil. Naši se opět trápili. Faktem je, že tentokrát byli na soupisce mladších

všichni hráči, kteří odehráli i první zápas starších žáků, takže únava při absenci některých klíčových hráčů sehrála svou roli. Naštěstí jsme nakonec úlohu favorita splnili.

Ještě do poločasu jsme se brankami Jakuba Hradila a Ladislava Skopala dostali do těsného vedení a v druhé půli přidal pojistku Dominik Švejnoch

Vítězstvím 3 : 1 jsme pojistili první místo, které můžeme definitivně potvrdit v dalším zápase v Náměšti na Hané.

KMK Přerov    -    FKM Opatovice-Všechovice    3 : 1 ( 2 : 1 )
branky: Hradil, Skopal L., Švejnoch