Aktuality‎ > ‎

Výsledky 16.-17.5.2009 Kostelec n.H., Nemilany

přidáno: 18. 5. 2009 0:19, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 20. 5. 2009 6:01 ]
O tomto víkendu hrála žákovská mužstva na nově rekonstruovaném stadionu v Kostelci na Hané. Oba zápasy byly plné nasazení a bojovnosti, nicméně body si domů odvezli opět jen mladší žáci. Přípravka hostila v Předmostí tým z Nemilan.

Starší žáci sehráli v Kostelci velmi vyrovnané utkání, v němž dokonce vedli 1:0. Soupeř však stačil  ještě do poločasu vyrovnat a když ve druhém poločase přidal ještě jednu branku, utkání skončilo 2:1 pro domácí. Starší žáci tak zůstávají na předposledním místě tabulky.

FC Kostelec na Hané - FK Kozlovice     2 : 1   (1:1)

Mladší žáci  svedli se soupeřem v Kostelci jedno z nejnapínavějších utkání sezóny. Přestože po celý zápas měli velkou převahu a hrálo se v podstatě  na jednu branku, inkasovali jako první. I tentokrát však zabojovali a nováček Daniel Grepl zařídl ještě do poločasu vyrovnání. Druhá půle přinesla opět náš velký tlak, který ovšem umožňoval i nebezpečné brejkové situace domácích.  Jednu z nich musel Vojtěch Skopal řešit přidržením soupeře za dres, což rozdhočí ocenil žlutou kartou. Našim nevycházely ani standardní situace, kterých bylo v zápase velmi mnoho. Všechno vrcholilo krátce před koncem utkání, když obránci domácích faulovali v pokutovém území Jakuba Hradila a sudí za nerozhodného stavu 1:1: nařídil penaltu. Míč si postavil tradiční a spolehlivý exekutor pokutových kopů Vojtěch Skopal. Tentokrát však jeho střela skončila na tyči a při pokusu o dorážku byl odpískán ofsajd. A boj pokračoval ... Naši se s bodem nechtěli  smířit a fotbalová štěstěna se nakonec nad našimi borci slitovala. Těsně před koncem zápasu po jednom z mnoha  rohových kopů nakonec doslova dotlačil míč do soupeřovy branky Pavel Struška.. Naši mladší žáci zůstávají na prvním místě ale terpve další dva zápasy rozhodnou o vítězi soutěže. V sobotu 23.5.2009 hostíme Čechovice (3.) a pak nás čeká zápas s nejlepším celkem jara - Chomoutovem (2.). Ten jako jediný nám napodzim dokázal sebrat na domácím hřišti bod (4.10.2008 za výsledek 1 : 1). Chomoutov v tomto kole porazil na jaře rovněž výborný Lipník, který se zatím jako jediný v soutěži může chlubit naším skalpem.

FC Kostelec na Hané - KMK Přerov    1 : 2   (1 : 1)

Branky: Daniel Grepl, Pavel Struška

Starší přípravka v domácícm prostředí opět nezaváhala a zajistila si cenných 6 bodů  V prvním zápase jsme vedli již 3:0 ale nakonec byli všichni vděčni za nejtěsnější vítězství. Druhý zápas pak byl spíše soutěží o to, kdo z našich vstřelí více branek.Na přípravku však čekají dva nejdůležitější zápasy sezóny v boji o čelo tabulky - v neděli 24.5.2009 na stadionu Sigmy Olomouc a pak 7.6.2009 v Hranicích.

KMK Přerov A - Nemilany A    3 : 2

Branky:  Mičo 2, Dostál

KMK Přerov A - Nemilany B    11: 0

Branky: Flajšinger 3, Mičo, Krejčíř 4, Olšanský 2 ,Dostál

Mladší přípravka nevyužila ani domácího prostředí a v obou zápasech svému soupeři podlehla.