Aktuality‎ > ‎

Výsledky 19.9.2009 - Chomoutov, Viktorie Přerov

přidáno: 21. 9. 2009 10:30, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 21. 9. 2009 10:32 ]
V sobotu 19.9.2009 přivítali žáci na domácím hřišti v Předmostí soupeře z Chomoutova u Olomouce. Starší žáci Chomoutova byli před tímto zápasem v tabulce s 9 body šestí, jejich mladší kolegové se 4 body jedenáctí.

Starší žáci se hned po zahájení utkání dostali pod velký tlak soupeře. V první čtvrthodině však soupeř proměnil pouze jednu z mnoha šancí. V závěru prvního poločasu se nám tlak soupeře podařilo eliminovat, dostali jsme se do hry a Pavel Struška po rohovém kopu srovnal skóre na 1:1. S tímto výsledkem odcházeli soupeři i do šaten.Úvod druhého poločasu nám vůbec nevyšel a po třech rychlých brankách jsme prohrávali 1:4. Stejně jako v první půli se v další části podařilo hru vyrovnat, skóre však už nikoliv.Chomoutovští nakonec přidali ještě jednu branku a z Předmostí si za výhru 5 : 1 odvezli 3 body. Naši tak zůstávají se třemi body na 11.místě před Němčicemi, Náměští n.H. a Tovačovem.

KMK Přerov - TJ Sokol Chomoutov     1 : 5 (1 : 1)
branky: Pavel Struška

Mladší žáci očekávali jednoduchý a lehký zápas, ale soupeř je poněkud zaskočil. Viděli jsme vcelku vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách.  Střelecky úspěšnější však byli naši hráči. Jmenovitě Daniel Grepl, který zařídil všechny branky v tomto utkání. Po jeho hattricku jsme zvítězili 3 : 0 a potvrdili první místo v tabulce krajské soutěže mladších žáků. Před druhými Želatovicemi máme nyní dvoubodový náskok.

KMK Přerov - TJ Sokol Chomoutov     3 : 0 (2 : 0)
branky: Daniel Grepl 3

Přípravka přivítala v neděli na domácím hřišti rivala z druhého konce města. Zatímco starší přípravka získala 4 z možných 6 bodů, mladší dostali od viktoriánů pořádný příděl. Paradoxně jsme lepší výsledky v obou kategoriích dosáhli proti "A" mužstvům soupeře. Ve dvacetičlenné tabulce přípravek je naše "A" mužstvo na 10.místě a "B" je předposlední před "B" Nemilan.

KMK Přerov "A" - FK Viktorie Přerov "A"         2 : 1
KMK Přerov "A" - FK Viktorie Přerov "B"         2 : 2

KMK Přerov "B" - FK Viktorie Přerov "A"         0 : 13
KMK Přerov "B" - FK Viktorie Přerov "A"         0 : 18