Aktuality‎ > ‎

Výsledky 2.-3.5.2010 - Chomoutov, Viktorie Přerov

přidáno: 11. 5. 2010 6:00, autor: Stanislav Hradilík
V sobotu 1.5. jeli žáci do Chomoutova bojovat o další mistrovské body v krajské soutěži.
Počasí nám tentokrát moc nepřálo, vyjížděli jsme za deště. Chvíli před zahájením prvního zápasu ale přestalo pršet a v jeho průběhu začalo i svítit sluníčko.

Chybělo nám několik hráčů základního kádru. Záložník Pavel Struška má problémy s kolenními vazy a bude chybět ještě minimálně v dalším zápase.
Obránce a kapitán Michal Koutný má naštípnutou kost na levé ruce a zřejmě také nenastoupí v dalších zápasech. Nemoc nedovolila nastoupit ani útočníkům
Jakubu Hradilovi a Ladislavu Skopalovi.   Do Chomoutova s námi nejeli ani Jakub Chrastek a brankář mladších žáků Dominik Jurda.

Do kádru se naopak s mohutnou hřívou a jizvou po operaci vrátil obránce Filip Raška.

V Chomoutově netradičně zahajovali mladší žáci. Kapitánskou pásku tentokrát v obou zápasech navlékl Roman Goldemund a svoji úlohu vzal velmi vážně.
Hned od začátku šel příkladem v nasazení a bojovnosti a jako správný kapitán krásnou střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre prvního zápasu.
Tím vnesl do našich řad potřebný klid a zbytek zápasu jsme již měli pod kontrolou. Ještě v prvním poločase přidal další branku Stanislav Hradilík
když brankář nedosáhl na jeho střílený centr, a ten skončil za jeho zády.
V druhém poločase splnil svůj zápasový standard Daniel Grepl a po úniku zvýšil na 3 : 0. Střelba z dálky nám v tomto zápase opravdu šla. Na 4 : 0 zvýšil
z 20 metrů do levého horního růžku brány znovu Stanislav Hradilík. A skóre uzavřel po dobrém zpracování a uvolnění Michal Janák další střelou z hranice pokutového území.

TJ Sokol Chomoutov-KMK Přerov     0 : 5    ( 0 : 2 )

Naši zůstávají na prvním místě ale  pouze s třibodovým náskokem před druhými Želatovicemi.

Do zápasu starších žáků jsme nastupovali v téměř stejném složení jako u mladších. Ale v hned v úvodu jsme přímo z rozehrávky soupeře trochu zaskočili. V úvodních minutách nechybělo
mnoho a mohli jsme se dostat do vedení. V dalším průběhu se však nutně projevila jednak fyzická převaha soupeře a jednak únava z předchozího zápasu.
Chybovali jsme v obraně a soupeř celkem lacino vstřelil tři rychlé branky.
První po přečíslení obrany, kdy se naši nestačili vrátit,  druhá šla na vrub špatné spolupráce obránců a brankáře.
Třetí branka pak padla z penalty, když náš brankář nejdříve "zaspal" při vyběhnutí a pak musel útočníka soupeře faulovat.
Po prvním poločase byl stav  3 : 0 a již šlo jen o to, dosáhnout přijatelného výsledku. Branku se nám však dát nepodařilo a soupeř přidal do naší sítě v druhé půli další 4 branky, většinou po únicíh útočníků, jimž naši prostě nestačili.
Naše hra však nebyla špatná  a výsledek je pro nás trochu krutý.

TJ Sokol Chomoutov-KMK Přerov    7 : 0    ( 3 : 0 )

Ani u starších žáků se pořadí v tabulce nezměnilo. Zůstáváme na 10. místě za Němčicemi a za námi jsou Náměšť na Hané, Slatinice a Brodek.

Přípravka hrála s Viktorií Přerov na jejich hřišti a přivezla pouze 3 body za vítězství nad slabším "A" mužstvem Viktorie Přerov:

Vikt. Přerov "A"  PS Přerov "A"  0 : 7
Vikt.Přerov "B"   PS Přerov "A"  5 : 2

Vikt. Přerov "A"  PS Přerov "B"   11 : 2
Vikt.Přerov "B"   PS Přerov "B"   14 : 0