Aktuality‎ > ‎

Výsledky 4.4.2010 - Velký Týnec

přidáno: 13. 4. 2010 6:52, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 13. 4. 2010 6:53 ]
V neděli 4.4. začala pro naše žáky jarní část sezóny dvojutkáním ve Velkém Týnci. Odpoledne bylo sice fotbalově slunečné, ale díky umístění soupeřova hřiště  se oba týmy potýkaly s větrným počasím, které mohlo do velké míry ovlivnit výsledek. 

Starší žáci hráli v prvním poločase s vydatnou podporou větru v zádech, ale nedokázali jí využít. Za poločas vyslali na branku pouze jednu střelu, kterou brankář zlikvidoval. Přes velkou výškovou převahu soupeře byl zápas vcelku vyrovnaný a první půle skončila bez branek. Překvapivě ani soupeř v druhém poločase nijak zvlášt nevyužil podporu větru a tak jediná branka padla po samostatném úniku pravého křídla, které naší obraně zatápělo nejvíce. Závěr zápasu byl poznamenán několika tvrdými až bezohlednými zákroky soupeře, z nichž dva byly potrestány žlutou kartou. Po velkém boji jsme nakonec prohráli 1:0 a Velký Týnec nám tak oplatil podzimní porážku. Starší žáci jsou nyní na 9. místě za Želatovicemi a jen o skóre před 10. Slatinicemi.

Velký Týnec    -     KMK Přerov    1 : 0

Mladší žáci splnili očekávání a svého soupeře porazili, i když zdaleka ne tak velkým rozdílem jako na podzim. První poločas skončil 1:0 pro naše barvy, když branku vstřelil kapitán Michal Koutný. V druhé půli již byla naše převaha viditelnější. Michal Koutný přidal další branku a skórovali také Pavel Struška, Daniel Grepl a Lukáš Krejčíř. Mladší žáci zvítězili 5:0 a zůstávají na čele soutěže.

Velký Týnec    -     KMK Přerov    0 : 5
branky: Koutný 2, Struška, Krejčíř a D.Grepl


Následující zápas:
V dalším mistrovském utkání nastoupí naši žáci v sobotu 10.4.2010 na domácí hřišti proti soupeři ze Slatinic, který je v tabulce starších žáků jen o skore za námi. Na podzim tam naši starší žáci po velkém boji prohráli o jednu branku a budou se snažit  soupeři porážku oplatit a udržet 9. příčku. Mladší žáci Slatinic jsou v tabulce s  19 body šestí. 
Sraz je v 8:00 na hřišti v Předmostí. Utkání začíná v 9:00 (starší) a v 10: 45 (mladší) a zápasy by měl řídit rozhodčí Vlastimil Ilík.


Přípravka začíná sezónu doma. V neděli 11.4.2010 přivítá v Předmostí celek Opatovice/Všechovice.
Comments