Aktuality‎ > ‎

Výsledky 10.4.2010 - Slatinice, Opatovice/Všechovice

přidáno: 13. 4. 2010 6:55, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 15. 6. 2010 4:54 ]
V sobotu 10.4. přivítali žáci na domácím hřišti v Předmostí soupeře ze Slatinic, přípravka o den později hostila tým Opatovice/Všechovice.

Starší žáci hráli proti soupeři, který je za nimi v tabulce pouze díky horšímu rozdílu  skóre. Stejně jako na podzim ve Slatinicích to byl boj od začátku až do konce. Naši hráči proti fyzicky vyspělejšímu soupeři bojovali a výsledek byl po celý zápas na vážkách. I když naši měli v prvním poločase několik šancí, odcházely obě mužstva do kabin za bezbrankového stavu. V druhém poločase pokračoval vyrovnaný boj se šancemi na obou stranách. Chvíli byla převaha na naší straně, chvíli tlačil soupeř. Postupem času se naši útočníci dostávali do stále nebezpečnějších situací až jednu z nich, po průniku Daniela Grepla, proměnil ve vedoucí branku Jakub Hradil. Stejný hráč byl za několik minut také faulován v pokutovém území a následovala penalta, která slibovala do našich řad uklidnění. Jenže jinak výborně hrající Matěj Klvaňa  ze značky pokutového kopu soupeřovu branku minul. Soupeř pak ještě našeho brankáře notně potrápil, zejména střelami zdálky. Ale když neskóroval ani v poslední minutě  z přímého kopu, naši starší žáci si v tomto zápase připsali 3 cenné body za zasloužené vítězství. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za příkladnou bojovnost a obětavost.

KMK Přerov - SK Slatinice    1 : 0    ( 0 : 0 )
branka: Hradil

Mladší žáci již vstupují do většiny mistrovských utkání jako favorité, ale začíná jim to být spíše na obtíž. Zatímco v těžkém ale pohledném úvodním utkání starších žáků se bylo na co dívat, ze zápasu mladších chvílemi bolely oči. Jako by naši mysleli, že soupeř se porazí sám. Hubené vítězství 3:1 po bezbrankovém poločase sice přineslo "povinné" domácí body, ale dobrého fotbalu ukázalo poskrovnu.

KMK Přerov - SK Slatinice    3 : 1  ( 0 : 0 )
branky: Szaraz, Hradil (penalta), Struška

Přípravka přivítala doma tým Opatovice/Všechovice. Zatímco starší jednoznačně oba své zápasy vyhráli, mladší nevstřelili soupeři ani jednu branku a zůstávají na posledním místě tabulky.

KMK Přerov "A"    -    Opatovice "A"        5 : 0
KMK Přerov "A"    -    Opatovice "B"        6 : 0

KMK Přerov "B"    -    Opatovice "A"        0 : 7
KMK Přerov "B"    -    Opatovice "B"        0 : 11