Aktuality‎ > ‎

Výsledky 23.5.2009 - Čechovice - šest bodů a zlomená noha

přidáno: 23. 5. 2009 12:08, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 23. 5. 2009 13:10 ]
V domácím prostředí obě žákovská mužstva získala plný počet bodů proti mužstvům Čechovic. Přesto na tento fotbalový víkend na hřišti v Předmostí nebudeme rádi vzpomínat - měl totiž dohru v přerovské nemocnici..
 
Starší žáci podali velmi dobrý výkon a vcelku jednoznačně zvítězili 3:0.
 
FK Kozlovice – TJ Sokol Čechovice     3 : 0

Utkání mladších žáků přineslo velmi kvalitní a bojovný fotbal, jehož průběh a celkové vyznění však nepříznivě ovlivnil výkon pana rozhodčího Navrátila.

Na začátku zápasu měli naši žáci převahu a také několik vyložených šancí, ale do vedení se po brejkové situaci dostal soupeř. Díky bojovnému výkonu se našim podařilo brankou Pavla Strušky vyrovnat na 1:1. Již v průběhu prvního poločasu však rozhodčí pustil několik velmi tvrdých zákroků na obou stranách a „zadělal“ tak na nešťastnou druhou půli. Přibližně po deseti minutách druhého poločasu přišla šance našich, kterou soupeřův brankář zlikvidoval nedovoleným zákrokem, po němž zůstal náš útočník Stanislav Hradilík ležet v pokutovém území. Jednalo se o zákrok směřující na nohu útočníka, při němž faulující neměl šanci zasáhnout míč. Ani v tomto případě rozhodčí faulujícího ani nenapomenul, i když (jak se ukázalo později) tento zákrok způsobil našemu hráči zlomeninu holenní kosti. Nařídil sice penaltu, po níž jsme se dostali do vedení, ale první napomenutí žlutou kartou přišlo až pozdě - teprve po dalším nevybíravém faulu na Pavla Strušku, který utkání díky pohmožděném kolenu také nedohrál . I druhou penaltu jsme proměnili, nicméně výhra 3:1 má v tomto případě velmi hořkou příchuť - sanitku při mládežnických utkáních vidíme opravdu neradi.

Díky pohotovému fotografovi Marku Skopalovi si sami můžete udělat názor na kritický okamžik utkání.
 
     

KMK Přerov – TJ Sokol Čechovice     3 : 1 (1 : 1)

Branky: Pavel Struška, Pavel Struška (penalta), Vojta Skopal (penalta)
 
Comments