Aktuality‎ > ‎

Výsledky 26.8.2009 - Brodek u Přerova

přidáno: 30. 8. 2009 8:49, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 30. 8. 2009 8:56 ]
Netradičně ve středu 26.8.2009 odehráli žáci na domácí půdě další kolo krajské soutěže "A" olomouckého krajského fotbalového svazu proti soupeři z Brodku u Přerova. Zatímco mladší žáci jednoznačně vyhráli, starší žáci Brodku byli nad síly našeho mužstva.
Starší žáci ve středu 26.8.2009 v 16:00 svedli těžký boj na domácí půdě proti soupeři z Brodku u Přerova. Přestože již ve dvanácté minutě vedli 1 : 0 po krásné přímočaré akci po ose Pavel Dostál - Daniel Grepl - bezmocný brankář, soupeř stačil ještě do poločasu srovnat. To když ve 30.minutě proměnil penaltu za faul Filipa Rašky ve skrumáži po přímém kopu soupeře. V druhé půli jsme neproměnili několik vyložených šancí - asi největší měl opět Danek Grepl, který unikl po levé straně a jeho střela po zemi jen těsně minula bránu. Soupeř byl v tomto směru úspěšnější. Po úniku levého křídla a jeho centru se míč dostal do našeho pokutového území - naši obránci však nebyli dostatečně důslední při odkopu a dovolili soupeři zpětnou přihrávku na šestnáctku, odkud nejvyšší muž na hřišti vypálil střelu, na kterou náš brankář nedosáhl. Třetí gól jsme dostali pár minut před koncem z přímo z trestného kopu z pravé strany (po celkem zbytečném faulu naší obrany). Konečný výsledek 1 : 3 znamená ztrátu tří bodů.

Mladší žáci měli úlohu o poznání lehčí. Ze začátku sice soupeře trochu podcenili ale v poločase již vedli 3 : 0 a celkově zvítězili 9 : 0. O branky se podělili Filip Száraz (3), Daniel Vlček (2), Lukáš Krejčíř, Filip Přehnálek, Tomáš Flajšinger a Pavel Dostál.

Comments