Aktuality‎ > ‎

Výsledky 26.9.2009 - Němčice nad Hanou

přidáno: 28. 9. 2009 2:00, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 28. 9. 2009 2:51 ]

V sobotu 26.9.2009 bojovala žákovská mužstva o další mistrovské body na hřišti soupeře. Za krásného počasí jsme si v příjemném prostředí fotbalového areálu v Němčicích nad Hanou spravili chuť.

Starší žáci svedli napínavou a dramatickou bitvu se šťastným koncem. V prvním poločase jsme viděli pouze jedinou branku - vstřelil ji hned v úvodní části zápasu Matěj Klvaňa. Následovalo několik dalších šancí ale další branka již v první půli nepadla. Druhý počas jsme nezačali dobře a po zaváhání naší obrany soupeř srovnal stav zápasu na 1 : 1. V té chvíli začal vyrovnaný boj - obě mužstva měla možnost strhnout vítězství na svou stranu. Naši měli sice mírnou převahu, ale šance byly na obou stranách. Rozhodla nakonec individuální akce Daniela Grepla, kterou pohotově zakončil Vojta Koplík a rozhodl tak o našem vítězství. V poslední době nás trápí střelecká koncovka - i proto jsme nakonec zvítězili pouze jednobrankovým rozdílem, když v poslední minutě jsme nedali gól ani z brankové čáry. Tři cenné body z Němčic však vezeme domů.

FK Němčice nad Hanou - KMK Přerov        1 : 2      ( 0 : 1 )
branky: Matěj Klvaňa, Vojtěch Koplík
 
I přesto, že Slatinice si překvapivě v tomto kole vezou body ze Želatovic, udrželi se naši starší žáci před nimi a díky lepšímu skóre jsme s devíti body na 10. místě v tabulce. V příštím kole hostíme dalšího "hratelného" soupeře z Náměšti na Hané, zatímco do Slatinic jede vedoucí tým soutěže - FKM Konice.
 

Zápas mladších žáků již byl méně zajímavý. Po celý zápas se hrálo jen na jednu branku a soupeř se naši půli dostával jen velmi zřídka. Naše nemohoucnost při zakončování však znamenala jen dvoubrankové vedení po prvním poločase. Celkový výsledek 7 : 0 lépe odpovídá poměru sil na hřišti, ale naše vítězství mohlo být i ještě výraznější. Tabulku mladších žáků stále s přehledem vedeme.
 
FK Němčice nad Hanou - KMK Přerov        0 : 7      ( 0 : 2 )
branky: Lukáš Krejčíř 2, Daniel Grepl 2, Filip Száraz, Michal Grepl, Radek Matulík
 
Comments