Aktuality‎ > ‎

Výsledky 3.10.2009 - Náměšť na Hané

přidáno: 4. 10. 2009 13:10, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 4. 10. 2009 13:50 ]

V sobotu 3.10.2009 přivítali naši žáci na domácím hřišti v Předmostí soupeře z Náměšti na Hané.  Stejně jako v Němčicích jsme viděli hezký fotbal s množstvím šancí a výsledky, které znamenají plný bodový zisk pro obě žákovská mužstva.

Starší žáci zatlačili hned v úvodu soupeře na jeho půli, ale dlouho se jim nedařilo vstřelit gól.  Smůlu protrhl teprve Ladislav Skopal pohotovou dorážkou střely Pavla Strušky, která se odrazila od břevna soupeřovy brány. I druhý gól "zařídil" Ladislav Skopal - po faulu na něj nařídil rozhodčí přímý kop - a z něj skóroval Matěj Klvaňa. Matěj Klvaňa vstřelil i třetí gól - po zpětné přihrávce Jakuba Hradila, která "měla oči".  V druhém poločase pak naše převaha vyústila v dalších pět branek, jedno břevno a jednu spojnici tyče a břevna (Pavel Struška), ale chyba našich obránců dovolila jednou skórovat i soupeři. Nejdříve dorazil střelu Jakuba Hradila opět Ladislav Skopal. Potom vypracoval šanci Daniel Grepl a z jeho přihrávky zvýšil naše vedení Pavel Struška. Šestou branku přidal sám Danek Grepl. Potom se v závaru před soupeřovou brankou nejlépe zorientoval Jakub Hradil a netradičně pravačkou vstřelil sedmou branku. Naše vítězství završil Matouš Ilík gólem na závěrečných 8:1.

KMK Přerov - FK Náměšť na Hané     8 : 1  ( 3 : 0 )

branky: Matěj Klvaňa 2, Ladislav Skopal 2, Pavel Struška, Daniel Grepl, Jakub Hradil, Matouš Ilík

Díky třem výhrám po sobě poskočili naši starší žáci na 8. místo v (neúplné) tabulce krajské souěže "A" těsně za tým FKM Opatovice-Všechovice.


Mladší žáci opět nezaváhali a i když rovněž obdrželi jednu branku, jinak svého soupeře "převálcovali" výsledkem 10 : 1, přičemž branky si rovným dílem rozdělili na oba poločasy.
Jako střelec opět "řádil" Daniel Grepl, ale hattricku tentokrát dosáhl i Filip Szaraz.

KMK Přerov - FK Náměšť na Hané     10 : 1  ( 5 : 0 )
 
branky: Daniel Grepl 3, Filip Szaraz 3, Michal Grepl, Tomáš Flajšinger, Vojta Koplík, Radek Matulík.
 
S plným bodovým ziskem jsou mladší žáci stále v čele tabulky.
 
Comments