Aktuality‎ > ‎

Výsledky 31.10.2009 - Želátovice

přidáno: 1. 11. 2009 4:59, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 1. 11. 2009 8:18 ]
V regionálním žákovském derby jsme v sobotu 31.10.2009 na hřišti v Předmostí viděli dvě nádherné fotbalové bitvy s lepším koncem pro naše barvy. Po přechozích dvou neúspěších v tomto důležitém utkání naplno bodovali starší žáci.
 
Zápas starších žáků, jak je již v poslední době zvykem, začal naším náporem. Soupeř nestačil bránit a před gólem je hned v úvodu dvakrát zachránilo břevno. Pak konečně naši protrhli smůlu v koncovce (v pŕedchozích dvou zápasech jsme nedali ani jednu branku) a Vojta Skopal po rohovém kopu "dotlačil" míč do branky soupeře. Druhou branku po chvíli přidal Daniel Grepl. Hra se poté vyrovnala a také soupeř začal zlobit. Následovalo několik šancí na obou stranách ale do poločasu již branka nepadla. V druhé půli jsme opět viděli dobrý fotbal ale padla už jen jediná branka. Po akci Pavla Strušky byl v pokutovém území faulován Ladislav Skopal a rozhodčí nařídil pokutový kop. Z něj bezpečně zvýšil na konečných 3:0 navrátivší se David Blaťák.

KMK Přerov - FC Želátovice       3 : 0     ( 2 : 0 )
 
branky: Vojtěch Skopal, Daniel Grepl, David Blaťák (penalta)
žlutá karta : Vojtěch Koplík
 
Ještě dramatičtější byl zápas mladších žáků, kteří bojovali s želátovickými o titul podzimního mistra. Nervozita odpovídala důležitosti utkání a trochu ji přiživil i rozhodčí několika spornými výroky. Viděli jsme nebezpečné akce na obou stranách ale také díky výkonu obou gólmanů skončil poločas bez branek. V druhé půli pokračoval velmi vyrovnaný boj se šancemi na obou stranách. První proměněná šance patřila Romanu Goldemundovi a znamenala naše vedení 1:0. Boj pokračoval a po jednom z našich rohových kopů si dezorientovaní želátovičtí vstřelili vlastní branku, kterou rozhodčí připsal Jakubu Hradilovi. Zdálo se být rozhodnuto, ale soupeř se nevzdával. Naši mnohdy zbytečně faulovali na vlastní půli a po jednom z přímých kopů přišel trest. Na dalekonosnou střelu z cca 35 metrů náš brankář nedosáhl a soupeř snížil na 2:1. Do poslední minuty nebyl výsledek jistý, ale naši nakonec cenné vítězství ubránili.

KMK Přerov - FC Želátovice       2 : 1     ( 0 : 0 )
 
branky: Roman Goldemund, Jakub Hradil
žlutá karta: Vojtěch Skopal
Comments