Aktuality‎ > ‎

Výsledky 5.9.2009 - Konice, Hranice

přidáno: 12. 9. 2009 10:35, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 14. 9. 2009 3:28 ]


V sobotu 5.9.2009 hostili žáci na domácím hřišti mužstvo FKM Konice. Jedná se o silný tým, který v loňském roce hrál rovněž krajskou soutěž, ale ve skupině "B". V kádru starších žáků má téměř polovinu z "dorazového" ročníku 95 a zbývající starší žáci jsou ročník 96. Naopak u mladších byl v kádru i benjamínek narozený v roce 2001 (zahrál si v posledních cca 3 minutách).
 
Starší žáci nastoupili k zápasu ve standardním složení, v němž však po celý podzim bude chybět Stanislav Hradilík (noha, zlomená koncem května v zápase proti Čechovicím podle sportovního lékaře potřebuje výrazně delší klid, než původně doporučili lékaři v přerovské nemocnici). Vzdorovat silnému soupeři dokázali naši téměř celý první poločas. Obdrželi sice první branku, ale podařilo se jim poměrně brzy vyrovnat brankou Daniela Grepla. Časem se však stále více projevovala fyzická převaha hráčů Konice a poločas skončil 1 : 4. V druhém poločase přidal soupeř ještě další dvě branky a utkání skončilo výsledkem 1 : 6. Starší žáci jsou nyní v tabulce se třemi body na 11. místě - jen o skóre za Slatinicemi a o bod za devátými Čechovicemi.
 
KMK Přerov  - FKM Konice  1 : 6
Branky: Grepl 
 
Mladší žáci odehráli opět dobrý zápas i když soupeř trochu zlobil. Po poločase vedli jen 1 : 0 ale nakonec zaslouženě zvítězili celkovým skóre 3 : 0. Mladší žáci po čtyřech kolech s 12 body a skórem 30 : 0 vedou tabulku. V závěsu však mají tým Čechovic, který má rovněž plný počet bodů a jen o gól horší skóre. Příští kolo budeme tedy na hřišti soupeře bojovat o první místo v tabulce.
 
KMK Přerov  - FKM Konice  3 : 0
Branky: Krejčíř 2, Struška
 
 
Přípravky hrály doma s Hranicemi a urvaly jen jediný bod za remízu "A" mužstev. Paradoxně pak ztratili všechny body s "B" mužstvem Hranic.
 
KMK Přerov "A" - Hranice "A"      0 : 0 
KMK Přerov "A" - Hranice "B"      2 : 3
 
KMK Přerov "B" - Hranice "A"      0 : 19
KMK Přerov "B" - Hranice "B"      0 : 19
 
Comments