Aktuality‎ > ‎

Výsledky 6.6.2009 Velký Týnec, Hranice

přidáno: 16. 6. 2009 23:37, autor: Stanislav Hradilík
V prvním červnovém víkendu hostili žáci doma mužstvo Velkého Týnce, a hráči přípravky jeli k důležitému utkání do Hranic - tam šlo o postup do finálového turnaje přípravek, který se koná v úterý 16.6.2009 na našem domácím hřišti.
 
V posledním domácím zápase této sezóny nastoupili v sobotu mladší žáci s pěti hráči přípravky proti soupeři z opačného konce tabulky - fotbalistům Velkého Týnce. I když měli naši převahu, výsledek byl dlouho nejasný. Po poločase 1:0 jsme ale nakonec i v tomto zápase dokázali zvítězit. O výsledek 3:0 se zasloužili brankami Pavel Struška, Daniel Grepl a Jakub Hradil.
 
KMK Přerov - TJ Sokol Velký Týnec      3 : 0  (1 : 0)
branky: Struška, Grepl, Hradil
 
Starší žáci na soupeře nestačili a přes vcelku vyrovnaný průběh utkání prohráli 0:2. Tým nakonec vybojoval celkově deváté místo v tabulce, což lze vzhledem ke katastrofální podzimní části považovat za úspěch.
 
FK Kozlovice - TJ Sokol Velký Týnec    0 : 2 
 
 
V posledních zápasech přípravky se v neděli 7.6.2009 v Hranicích rozhodovalo o postupu našich do finálového turnaje. Bohužel se jim nepodařilo získat plný počet bodů.
Přesto nakonec postoupili do závěrečného finálového turnaje připravek, který se ukusteční 16.6.2009 na hřišti v Předmostí.
 
Starší přípravka

Hranice A - KMK A       2 : 0
 
Hranice B - KMK A       0 : 1
branky: Odstrčil
 
 
Mladší přípravka
 
Hranice B - KMK B     1 : 0
Hranice A - KMK B   12 : 0
 
Comments