Aktuality‎ > ‎

Zahájení jarní části žákovské sezóny se blíží. Ale v březnu ještě nezačne !

přidáno: 30. 3. 2010 4:54, autor: Stanislav Hradilík
Tak březen ještě budeme muset vydržet bez fotbalu. První mistrovské utkání našich žáků bylo sice původně naplánováno na neděli 21.3.2010 v Brodku u Přerova, ale ve čtvrtek zasedala sportovně-technická komise Olomouckého KFS, která rozhodla takto:
-------------------------------
"STK O KFS po zralé úvaze dospěla k názoru na svém jednání dne 18.3.2010, že program všech utkání 20. - 21.3.2010 se ruší a odkládá se na 19.6 - 20.6.2010."
 
Odůvodnění :
Předpověď počasí na víkend je sice příznivá,ale hrací plochy by se zřejmě v drtivé většině zničily. STK O KFS vychází oddílům vstříc při úpravě hracích ploch,a bere také v potaz návštěvnost na stadionech. Věřím,že převážná většina vás funkcionářů nelehké rozhodnutí STK O KFS pochopí.
 
Mgr. Jiří Lužný
sekretář O KFS"
------------------------------- 
 
Jarní část naší žákovské sezóny bude o jedno mistrovské utkání chudší, neboť z krajské soutěže žáků odstoupil tým Tovačova. Vedení klubu ale dohodlo kompenzaci ve formě přátelského domácího zápasu proti žákům týmu Sigma Olomouc (to je naplánováno na termín středečního tréninku 14.dubna 2010).
 
Čeká nás také změna v dopravě utkání hraná na hřištích soupeřů. Vzhledem k problémům s financováním našeho klubu (o třetinu nižší dotace od města) budeme nuceni na všechny zápasy hrané venku použít vlastní dopravu osobními auty. Oddíl je připraven poskytnout řidičům a vlastníkům aut kompenzaci ve výši 4,- Kč / km.
 
Comments